Uitslagen 2019
Voorjaarspartij Jeugd 25 mei 2019
         
1e prijs Eva Brolsma   2e prijs Rudmer Renzema  
  Tieme Kooistra     Nynke van Straaten  
           
WASpartij 26 mei 2019
           
Heren A          
1e prijs Wander Meijer   2e prijs Gerben WIersema  
  Henri Meijer     Rutger Jan Hazelhoff  
           
Heren B          
1e prijs Richard Vonk   2e prijs Sybren Bouma  
  Ritske de Vries     Melanie van der Mossel  
  Benjamin van der Mossel        
           
Dames          
1e prijs Lisa Romkes   2e prijs Rita Ritskes  
      (gedeeld) Femke Dijkstra  
           
           
Peter Landstra Feestpartij 9 juni 2019
Jeugd          
1e prijs Rutmer Renzema (K)   2e prijs Rowan Bloupot  
  Lola Brolsma     Nynke van Straaten  
  Tieme Kooistra     Julia Brolsma  
           
Senioren          
A-Klasse          
1e prijs Tammo Bijlsma   2e prijs Gerben Wiersema  
  Henri Meijer     Durk Gardenier  
  Sietse Jager (K)     Chris van der Let  
           
B-Klasse          
1e prijs Johannes Kolthof (K)   2e prijs Hendrik Jorritsma  
  Douwe de Vries     Richard Vonk  
  Klaas Zwart        
           
3e prijs Sybren Bouma        
  Sietze Jansma        
  Anne Rinsema        
           
Dames          
1e prijs Cobi Poelstra (K)   2e prijs Sandra Korporaal  
  Karla Korporaal     Fenna Meijer  
           
Meeste bovenslagen: Hendrik Jorritsma
           
Ledenpartij Jeugd 29 juni 2019
1e prijs Rowan Bloupot   2e prijs Rudmer Renzema  
  Tieme Kooistra     Sacha van Straaten  
           
Walruspartij 30 juni 2019
Heren          
1e prijs Harmen Bouma   2e prijs Henri Meijer  
  Chris van der Let     Harry Bruining  
  Peter Landstra     Peter Ronner  
           
3e prijs Gerrit Gardenier        
  Sybren Bouma        
  Sytze Jansma        
           
Dames          
1e prijs Sandra Korporaal   2e prijs Elsa Nienhuis  
  Rita Ritskes     Trudie Postma  
           
Ledenpartij Jeugd 13 juli 2019
1e prijs Rowan Bloupot   2e prijs Sacha van Straten  
  Lola Brolsma     Tieme Kooistra  
           
Ledenpartij Jeugd 31 augustus 2019
1e prijs Rudmer Renzema   2e prijs Eva Brolsma  
  Nynke van Straten     Lola Brolsma  
           
Berenburgpartij Federatie 8 september 2019
Dames          
1e prijs Sjoukje Kooistra   2e prijs Wia Otter  
  Geertje Leegstra     Karla Korporaal  
  Jantina Rozema     Karin Boonstra  
           
B-Klasse          
Winnaars          
1e prijs Tammo Bijlsma   2e prijs Chris van der Let  
  Johan Prinsen     Steven van der Leest  
  Wybren van het Woud     Douwe de Vries  
           
Verliezers          
1e prijs Kertens   2e prijs Harry Bruining  
  Kamphuys     Johannes Kolthof  
  Van Binsbergen     Sybren Bouma  
           
A-Klasse          
1e prijs Gerrit Meijer   2e prijs Manus van Weert  
  Barteld Bos     Jasper Boomsma  
  Jan Jelle Jongsma     Minne Groeneveld  
           
45+          
1e prijs Hans Diekman   2e prijs Tjeerd de Jong  
  Johan van der Veen     Sandra Korporaal  
           

Adres

K.V. Reitsje Him
Buorren
9081 AL Lekkum
p.a. H. Bouma
Cuperusstrjitte 13
9081 AH Lekkum

Volg ons!