Uitslagen 2018
Voorjaarspartij Jeugd 12 mei 2018
         
De eerste partij voor de jeugd ging van start met 9 kaatsers. De eerste wedstrijd was spannend en ging gelijk op, maar werd uiteindelijk beslist in het voordeel van het partuur van Rowan, Jildau en Julia met 5-5 (6-2). De tweede wedstrijd was wat minder spannend met als winnaar het partuur van Branco, Rudmer en Eva met 5-3.
Dus de finale ging tussen het partuur van Branco en Rowan. Na een achterstand van 3-0 kwam het partuur van Rowan nog terug tot 4-2 maar kon niet meer bijkomen en won het partuur Branco, Rudmer en Eva overtuigend met 5-2 dankzij sterk perkspel.
Met dank aan de telegrafiste Jolanda Kooistra en Hans Bloupot voor de bardienst.
         
Winnaars
       
1e prijs Eva Brolsma   2e prijs Rowan Bloupot  
  Rudmer Renzema     Jildou Kooistra  
  Branco vd Leest     Julia Brolsma  
           
Walruspartij 13 mei 2017
Heren
       
1e prijs Wander Meijer   2e prijs Gerrit Gardenier  
  Henri Meijer     Sybren Bouma  
           
Dames          
1e prijs Kelsey de Jong   2e prijs Nynke Opperman  
  Anita de Vries     Marleen Visser  
  Rita Ritskes     Lies Juckes  
           
Peter Landstra Feestpartij 3 juni 2018
Jongste jeugd          
1e prijs Rutmer Renzema (K)   2e prijs Nynke van Straaten  
  Sanne Koopstra     Branco vd Leest  
  Jesse Visser     Diego van Kammen  
           
Oudste jeugd          
1e prijs Rowan Blaupot (K)   2e prijs Hessel Bosklopper  
  Lola Brolsma     Eva Brolsma  
           
Dames          
1e prijs Coba Poelstra (K)   2e prijs Lisa Romkes  
  Riekje Drijver     Ineke Brinksma  
        Lies Juckes  
           
3e prijs Nynke Opperman        
  Fenna Meijer        
           
Heren B          
1e prijs Aldert vd Berg   2e prijs Sybren Bouma  
  Remco Oord (K)     Sytze Jansma  
        Klaas Zwart  
           
3e prijs Harry Bruining        
  Richard Vonk        
  Herman Inia        
           
Heren A          
1e prijs Tammo Bijlsma   2e prijs Gerrit Gardenier  
  Henri Meijer     Harmen Bouma  
  Hans Diekmann (K)     Steven vd Leest  
           
Jeugdpartij 30 juni 2018
1e prijs Rudmer Renzema   2e prijs Rowan Blaupot  
  Jildau Kooistra     Tieme Kooistra  
        Sanne Koopstra  
           
WAS-partij 1 juli 2018
Dames          
1e prijs Melanie v.d. Mossel   2e prijs Coba Spoelstra  
  Rita Ritskes     Marleen Visser  
        Rennie Koopstra  
           
3e prijs Dorien Walda        
  Elsa Nienhuis        
  Lies Juckers        
           
Heren          
1e prijs Wander Meijer   2e prijs Henri Meijer  
  Rutger Jan Hazelhoff     Hendrik Jorritsma  
  Sytze Jansma        
           
Ledenpartij Jeugd 14 juli 2018
1e prijs Rowan Blaupot   2e prijs Eva Bronsema  
  Tieme Kooistra     Julia Bronsema  
           
3e prijs Branco v.d. Leest        
  Lola Bronsema        
           
Folkert Braaksmapartij 15 juli 2018
Dames          
1e prijs Melanie v.d. Mossel   2e prijs Nynke Opperman  
  Lies Juckers     Rita Ritskes  
           
Heren          
1e prijs Durk Gardenier   2e prijs Tammo Bijlsma  
  Henri Meijer     Sietse Jager  
  Harry Bruining     Albert de Vries  
           
Floralia Jeugdpartij 1 september 2018
1e prijs Rowan Bloupot   2e prijs Eva Brolsma  
  Lola Brolsma     Jildau Kooistra  
           
Federatie Senioren 9 september 2018
45+          
1e prijs Peter Bergsma   2e prijs Wybe Ijdema  
           
Heren B          
Winnaarsronde          
1e prijs Henri Meijer   2e prijs Rutger-Jan Hazelhoff  
  Gerrit Gardenier     Benjamin vd Mossel  
  Durk Gardenier        
           
Verliezersronde          
1e prijs Harry Bruining   2e prijs Miranda Scheffer  
  Johannes Kotlhof     Joke Ritsma  
  Wander Meijer     Ilse vd Berg  
           
Heren A          
1e prijs Anne Wind   2e prijs Tammo Bijlsma  
  Keimpe Koldijk     Mannes vd Weerd  
  Jan Jelle Jongsma     Sietse Jager  
           

Adres

K.V. Reitsje Him
Buorren
9081 AL Lekkum
p.a. H. Bouma
Cuperusstrjitte 13
9081 AH Lekkum

Volg ons!